Smetánka bylinný čaj 50g Wolfberry

40573

Nový produkt

Smetánka kořen 50 g Wolfberry se hodí k přípravě odvaru, který se doporučuje popíjet v rámci čistících kůr. Bylina známá také jako pampeliška totiž nabízí víc, než žluté květy - její kořen má významné léčitelské účinky.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

0 Kč s DPH

Více informací

Jak připravit odvar ze smetánky
Smetánka lékařská se užívá obvykle ve formě odvaru, který se připravuje z jedné čajové lžičky kořenové drogy na 100 ml vody, vaří se asi 1 minutu

Schválená lékařská tvrzení
•   Normální trávení - prebiotikum a stimulace
•   Antioxidant
•   Normální činnost žaludku a jater
•   Normální funkce močové soustavy
•   Kontrola tělesné hmotnosti - hubnutí
•   Normální hladina cholesterolu v krvi – hladina lipidů

Smetánka je antioxidant. Čistí a odstraňuje škodliviny z těla, podporuje trávení a látkovou výměnu a je silně močopudná. Užívá se při poruchách ledvin a močových cest, žlučníku a jater. Příznivě ovlivňuje metabolismus.

Charakteristika smetánky
Meze, louky a trávník pokryté žlutými koberci, které tvoří květy smetánky, můžeme vidět v dubnu a v květnu. Tato vytrvalá bylina bývá vysoká cca 5-40 cm a vyhýbá se vlhku a mokru.

Slavný arabský přírodovědec Avicenna z pampelišky používal především její hořké mléko, kterým léčil například zánět očí nebo překrvení jater. Rodiče malých dětí také často zjistí, že rostlina je prostoupena kanálky mléčnic s bílou šťávou, která zanechává hnědé skvrny na kůži a oblečení.

Dávkování
Popíjí se 2x až 4x denně po 200 ml.

Skladování
Skladujeme v uzavíratelné nádobě na tmavém a suchém místě.

Obsah
50 g

Parametry

Produkty bez alergenů Bez skořápkových plodů, Bez celeru, Bez siřičitanů, Bez podzemnice olejné (arašídů), Bez vajec, Bez mléka, Bez sóji, Bez vlčího bobu (Lupina), Bez lepku, Bez hořčice, Bez sezamu

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: