Kaše 3 zrna BIO pro děti 250 g Holle

46733

Nový produkt

Kaše 3 zrna BIO pro děti 250 g Holle

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

0 Kč s DPH

Více informací

Vhodné pro období odstavování dítěte jako součást smíšené výživy , od 6 měsíce.

Složení
Celozrnná rýžová mouka * 70 %, kukuřičná mouka** 20 %, celozrnná jahelná mouka* 10 % vitamin B1 (dle nařízení EU ) *z organického zemědělství **z biodynamického zemědělství

Příprava
Mnohostranné použití – jako mléčná kaše , bezmléčná kaše nebo s kaše s mléčnou výživou.

Doporučení
Připravte mléčnou výživu a přidejte vaši oblíbenou Holle celozrnnou kaši.

Výroba
Celozrnná mouka použitá v Holle kaších je v jednoduše stravitelné formě , která vyhovuje právě dětem . Dobrý obsah zrna je jemně otevřen teplem a vlhkem a připraven pro rostoucí tělíčko vašeho dítěte. Tím , že používáme celozrno , můžeme zachovat většinu živin vhodných pro růst vašeho děťátka.

Poznámka
Začněte krmit kaší od ca 4-6 měsíce podle stupně vývoje vašeho dítěte a individuální potřeby .Nedávejte dětem do 4. měsíce věku jako náhradu za mateřské mléko. Doporučujeme začít s jednozrnnou kaší . Rýžová nebo jahelná kaše jsou vhodné začít podávat mezi 4-6 měsícem věku a potom pokračovat s ostatními Holle kašemi. Holle nabízí 4 bezlepkové kaše : Organická Rýžová kaše, Organická jahelná kaše, Organická 3-zrnná kaše a Organická jahelná kaše jablečno - hrušková . Dále nabízíme bezobilné kaše : Organická špaldová kaše a Organická ovesná kaše. Organická krupičná kaše a Organická Baby Musli kaše s obsahem obilí . Následujte návod k přípravě z obalu - vždycky připravujte čerstvé jídlo , nepoužívejte zbytky.

Země původu
Německo

Obsah
250 g

Parametry

Cílová skupina vegan, BIO
Země původu Německo

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: