Zelený čaj Yerba maté lístky BIO 100 g Wolfberry

49945

Nový produkt

Zelený čaj Yerba maté lístky BIO 100 g Wolfberry (někdy také jen maté) je pravděpodobně nejoblíbenější jihoamerický nápoj. Připravuje se z lístků cesmíny paraguayské, což je stále zelený, asi 15 m vysoký strom. Čaj je díky velkému obsahu kofeinu vyhledáván pro své výrazné povzbuzující účinky.

Více informací

0 Kč s DPH

Více informací

Jak připravovat a konzumovat BIO čaj yerba maté
Abychom dosáhli vyvážené chuti, vůně a využili všech zdraví prospěšných látek, je třeba dodržet správné dávkování čaje i vody. Hlavně pak její správnou teplotu. Ta se má pohybovat v rozmezí 70-80°C. Nádobu o objemu 100 až 150 ml naplníme ze 3/4 čajem. Lístky zalijeme a louhujeme nejdéle 5 min. Vzhledem k obsahuje kofeinu se pití maté nedoporučuje těhotným a kojícím ženám a dětem.

Charakteristika
Yerba maté je známé především svými výraznými povzbuzujícími účinky. Obsahuje alkaloid kofein, minerální látky (hořčík, draslík, železo, křemík, vápník, fosfor a další.) Také vitamíny A, B, C, E, betakaroten a antioxidanty. Maté podporuje funkci ledvin, zlepšuje látkovou výměnu, normalizuje hladinu cukru v krvi a posiluje imunitní systém.

Složení
100% BIO čaj yerba maté lístky

Bez barviv a konzervantů.

Skladování
Skladujte v suchu a temnu

Země původu
Brazílie

Obsah balení
100g

Parametry

Cílová skupina BIO, vegan
Země původu Brazílie
Produkty bez alergenů Bez vlčího bobu (Lupina), Bez lepku, Bez hořčice, Bez sezamu, Bez skořápkových plodů, Bez celeru, Bez siřičitanů, Bez podzemnice olejné (arašídů), Bez vajec, Bez mléka, Bez sóji

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: