Zelený čaj s jasmínem 50g Wolfberry

40483

Nový produkt

Zelený čaj s jasmínem 50g Wolfberry. Gunpowder je pravý zelený čaj, jehož každý lísteček byl srolován do malé kuličky a vždy ho poznáme díky jeho specifické chuti připomínající ořechy či dub. Ještě výraznější chuť vzniká kombinací s jasmínem, v Číně nejoblíbenějším čajem s pověstí afrodisiaka.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

0 Kč s DPH

Více informací

Název Gunpowder neboli Střelní prach, vznikl údajně díky nepozornému úředníkovi z Anglie, který si během své dovolené v Číně popletl specificky drobné kuličky tohoto čaje právě se střelným prachem.

Zelený čaj obsahuje kofein, tudíž povzbuzuje látkovou výměnu. Je prevencí únavy a často se pije za účelem zvýšení koncentrace a schopnosti se učit. Obsahuje velké množství antioxidantů, je zdrojem vitamínu C, mnoha důležitých minerálů a stopových prvků. Díky svému složení podporuje metabolismus, vylučování vody z těla a normální činnost srdce.

Tento zelený čaj je bohatý na katechiny, které jsou účinné zejména jako antioxidanty. Pomáhají udržet normální hladinu glukózy a cholesterolu v krvi, podporují funkce střevního traktu, činnost srdce nebo funkce prostaty.

Obsažený jasmínový květ může být nápomocný při bolestech žaludku, menstruačních obtížích a kožních problémech.

Účinky dle schválených zdravotních tvrzení Státní zemědělské a potravinářské inspekce:

• Antioxidant
• Metabolismus lipidů
• Vylučování vody z těla
• Normální činnost srdce
• Metabolismus/oxidaci tuků
• Termogenese - energetický výdej

Příprava: Lžičku čaje zalijeme 150-200ml vody o teplotě 70-80 °C, louhujeme 2-3 minuty a poté scedíme.

Skladování: V suchu a temnu

Obsah balení: 50g

Parametry

Produkty bez alergenů Bez lepku, Bez hořčice, Bez sezamu, Bez skořápkových plodů, Bez celeru, Bez siřičitanů, Bez podzemnice olejné (arašídů), Bez vajec, Bez mléka, Bez sóji, Bez vlčího bobu (Lupina)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: