Štítná žláza hypofunkce tinktura 50 ml Bylinné kapky Zobrazit větší

Štítná žláza hypofunkce tinktura 50 ml Bylinné kapky

41083

Nový produkt

Štítná žláza hypofunkce tinktura 50 ml Bylinné kapky. Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro zvýšení snížené funkce štítné žlázy (pro úpravu hypotyreózy - hypofunkce štítné žlázy).

Více informací

0 Kč s DPH

Více informací

Jód je prekurzorem hormonů štítné žlázy. Snížená funkce štítné žlázy se projevuje sníženou tvorbou hormonů štítné žlázy. Buňky ŠŽ jsou schopny zachytávat z krve jód a z něj vytvářet hormony štítné žlázy tyroxin a trijodtyronin. Tyto hormony ŠŽ mají v těle mnoho účinků. Zvyšují metabolismus organismu i tvorbu tepelné energie, pomáhají odbourávat tělesný tuk, snižují hodnoty cholesterolu, zrychlují činnost srdce a zvyšují psychickou i fyzickou aktivitu člověka. Dalším hormonem je kalcitonin, který nemění hospodaření s energiemi, ale zasahuje do metabolismu iontů kalcia a fosforu.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální trávení. Kontrola tělesné hmotnosti/ Pocit sytosti. Hormonální systém. Antiestrogenní. Normální činnost štítné žlázy, produkce hormonů - energetický metabolismus. Normální funkce střevního traktu. Antioxidant.

Dávkování:
3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Obsah:
velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus), aronie (Aronia melanocarpa)

Skladování:
Skladujte v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.


Obsah: 
50 ml

Parametry

Země původu Česká republika

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: