Pleťové sérum s kyselinou Hyaluronovou Hyaluron life 40 ml Bione Cosmetics Zobrazit větší

Pleťové sérum s kyselinou Hyaluronovou Hyaluron life 40 ml Bione Cosmetics

44103

Nový produkt

Pleťové sérum s kyselinou Hyaluronovou Hyaluron life 40 ml Bione Cosmetics. Velmi lehký a rychle se vstřebávající hydratační emulgel. Pleťové sérum obsahuje osvědčené účinné složky s protivráskovou aktivitou.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

0 Kč s DPH

Více informací

Charakteristika pleťového séra
Se sníženým obsahem tukových složek, se zvýšeným obsahem nízkomolekulární a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové pro hloubkové pronikání do pokožky, i pro tvorbu bariérového povrchového filmu.

Velmi lehký, rychle se vstřebávající hydratační emulgel. Sérum obsahuje osvědčené a oblíbené účinné složky s hydratační a protivráskovou aktivitou, ochranné, zvláčňující, regenerační. Spojením vysokého podílu koenzymu Q10 (0,2%), karnosinu, multifunkčního lipoaminu s kyselinou hyaluronovou, nikotinamidem, panthenolem, glycerinem, inositolem, tokoferolem, bambuckým máslem a dalšími poskytuje cestu ke krásné pěstěné pleti na mnoho let. Emulgel je vyroben na bázi moderní lipofilní polyakrylátové matrice, neobsahuje žádné neionogenní emulgátory, je velmi jemný, v BIO formulaci, bez silikonů, parabenů, ropných produktů, dráždivých parfémů aj.

Jak používat pleťové sérum

Nanášejte jen čistými prsty na pokožku obličeje, ve velmi tenké vrstvě a nechejte vsáknout. Lze použít jako denní i noční, i jako podklad pod make-up. Neobsahuje UV filtr. Použitá konzervační látka se po nanesení séra na pokožku postupně odpařuje.

• Aplikujte na pokožku obličeje alespoň 1x denně, pravidelně a dlouhodobě!

Skladování
Skladujte v suchu a temnu

Země původu
Česká republika

Obsah
40 ml

Parametry

Země původu Česká republika

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: