Lis Yoda červený

40320

Nový produkt

Lis Yoda červený vám snadno vyrobí váš vlastní, za studena lisovaný panenský olej přímo u vás doma. Sami si vyberete suroviny, které svěříte šetrnému Yoda lisu a jen vy budete znát jeho jedinečnou kvalitu.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

0 Kč s DPH

Více informací

Lis Yoda Oleum je první opravdu silný lis pro výrobu za studena lisovaný olejů pro domácí použití s profesionálními parametry. Vysoká výtěžnost, která činí od 35 do 65%, závisí na olejnatosti zpracovávaných semen. Lis má osm programů, takže si stačí jednoduše vybrat podle druhu semene, ze kterého chceme získat panenský olej.

Lis na olej Oleum Yoda může lisovat olej z různých olejnatých semen, na které jsou vždy připraveny vhodné programy. Nastavení zařízení se liší v závislosti na tvrdosti a množství oleje v lisovaných semenech. Program určuje i teplotu použitou na konci šroubu a tlaku, které jsou optimální pro co nejvyšší výnosnost. Lis tak vyrábí za studena lisovaný olej, chcete-li virgin olej, kde teplota při zpracování nepřekročí 50°C.

Lisování 100 g olejnatých semen trvá od 2 do 5 minut. Tato doba se mění v závislosti na typu těchto semen. Doba lisování sezamového oleje je pak mnohem kratší, než lisování vlašských ořechů. Vzhledem k tomu, že se používá technologie lisování za studena, olej není rafinovaný a zachovává si všechny cenné látky ve formě enzymů, vitamínů, minerálních látek a především omega 3,6 a 9 mastných kyselin.

Olej lisovaný za studena v Yoda lisu si udržuje přirozenou vůni a jedinečnou chuť. Výborně dochucuje potraviny, do nichž se přidává. Je třeba podotknout, že olej není vždy dokonale čistý jako ten, který si můžete koupit v obchodě, protože není nijak rafinovaný. Obsahuje jemný sediment, který se usazuje na dně nádoby. Tento jev dokazuje čerstvost oleje.

Jediným stiskem tlačítka na lisu Yoda můžete získat během chvíle olej ze lněných a dýňových semínek, arašídů, lískových ořechů, chia semínek, konopných semen, sezamových semínek, strouhaného kokosu nebo kokosových chipsů, máku, slunečnicových semínek, oliv, hořčičných semínek, mandlí a mnoha dalších olejnatých semen.

Barva: Červená

Záruka: 5 let na motor, 3 roky na součásti

Obsah balení: Víčko, sítko, nádoba na pokrutiny, miska na olej, hřídel, ochranný kryt hřídele, klíč na dotáhnutí hřídele, kartáček, rukavice, napájecí kabel 220V

Technické údaje:

Jmenovité napětí: 230 V, 50 Hz
Příkon motoru: 180 W
Příkon topného tělesa: 300 W
Technologie: Lisování za studena pomocí šroubu
Ovládání: Řízení mikroprocesorem, teplotní čidlo a tepelná ochrana
Rozměry: 355 x 178 x 265 mm
Hmotnost: 6,8 kg