Amalaki BIO 60kapslí Organic India Zobrazit větší

Amalaki BIO 60kapslí Organic India

46001

Nový produkt

Amalaki BIO 60kapslí Organic India prokazatelně podporuje imunitní systém a normální trávení. Indický angrešt je nejvyšší kvality z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

0 Kč s DPH

Více informací

Amalaki (Phyllanthus emblica), kterému se říká také indický angrešt, je v Indii považováno za posvátný strom a jeho plodům se tam říká “nebeské ovoce“. A to zcela oprávněně. 100g těchto angreštu podobných plodů obsahuje totiž tolik vitamínu C jako 2kg pomerančů, 15kg jablek nebo 6kg banánů.

Amalaki po tisíciletí využívá ajurvéda. Podle tohoto učení obsahuje pět ze šesti chutí smyslového vnímání a to trpkost, hořkost, kyselost, sladkost a ostrost. Právě tyto chuti mají podle ajurvédy vyrovnávat všechny tři energie – vátu, kaphu a pittu a dodávají lásku, dlouhověkost a štěstí.

Jedna stará legenda říká, že když začal učenec Chyawan užívat plody amalaki, tak si vyléčil všechny své neduhy a navíc se dožil díky těmto plodům velmi vysokého věku. Podle ajurvédy podporuje amalaki imunitní systém a normální trávení. Tato tvrzení ostatně podporuje i Evropský úřad pro bezpečnost potravin.

Složení: Emblika lékařská (Emblica officinalis) plod: 500mg; Kapsle: rostlinná celulóza

Dávkování: Denně 1-2 kapsle společně s jídlem dobře zapít vodou.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který nenahrazuje pestrý jídelníček. Nevhodné pro děti, kojící a těhotné ženy.

Země původu: Indie
Obsah balení: 30g (60kapslí á 500mg)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: