Prací gel na vlnu a hedvábí 300ml Sonett Zobrazit větší

Prací gel na vlnu a hedvábí 300ml Sonett

41449

Nový produkt

Prací gel na vlnu a hedvábí 300ml Sonett. Prostředek Sonett pro odstranění skvrn z vlny, hedvábí a dalších jemných materiálů nejen že spolehlivě odstraní odolné nečistoty, ale zároveň díky obsahu lanolinu a zmýdelněného olivového oleje o jemnou tkaninu pečuje.

Více informací

0 Kč s DPH

Více informací

Pravidelné používání prostředku zjemňuje vlněné oblečení a navrací mu příjemnou měkkost a hebkost a také chrání oblečení před ztrátou tvaru. Prostředek pro odstranění skvrn můžete přidávat pravidelně do každého praní.

Díky přírodnímu složení bez přidaných chemikálií je prostředek na odstranění skvrn účinný, ale zároveň šetrný k jemným materiálům i k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje.

Použití: 1-2 lžíce prostředku rozpusťte v teplé vodě. Znečištěný textil nechte namočený 30-60 minut, přemáchněte v čisté vodě a nechte volně uschnout.

Tip: Prostředek pro odstranění skvrn můžete použít i pro praní bavlněných plen.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Složení: Lanolin (15-30 %) , Zmýdelněný olivový olej (15-30 %) , Cukerný tenzid (5-15 %) , Cetearyl Alkohol, Rostlinné zahušťovadlo, Levandulový olej (1 %)

Země původu: Německo

Obsah balení: 300ml

Certifikáty:
ECO CONTROL: Německý inspekční a certifikační orgán EcoControl se zaměřuje na kontrolu a zajišťování kvality bio produktů v oblasti přírodní a bio kosmetiky. Působí po celém světě a spolupracuje s velkým množstvím partnerských organizací, aby bylo dosaženo maximální odbornosti.
ECO GARANTIE: Eco Garantie je mezinárodní certifikát pro bio produkty. Má standardy pro přírodní kosmetiku, produkty pro osobní hygienu i ekologické prací a čistící prostředky. Spotřebitel, který si koupí produkt označený logem Eco Garantie si může být jist, že produkt splňuje přísná pravidla pro udělení tohoto certifikátu, která jsou zárukou kvality, bezpečnosti a šetrnosti k přírodě.
VEGAN: Logo se zelenou slunečnicí označuje výrobky zcela bez živočišných produktů a netestované na zvířatech. Uděluje jej britská neziskovaná organizace Vegan Society založená na podporu filosofie a životního stylu veganství. Produkty musí splňovat standardy Vegan Animal-free Standards.

Zásady ekologické drogerie SONETT:
• Výrobky jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.
• Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka.
• Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru
• Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů
• Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.

Parametry

Země původu Německo

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: