Univerzální čistič 1l Feel Eco Zobrazit větší

Univerzální čistič 1l Feel Eco

45912

Nový produkt

Univerzální čistič 1l Feel Eco. Vysoce účinný univerzální čistící prostředek s jemnou vůní seaweed & watermint vhodný pro čištění všech typů povrchů. Díky obsahu aktivních látek účinně odstraňuje špínu a mastnotu z podlah, obkladů, dlaždic, povrchů z umělých hmot apod.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

0 Kč s DPH

Více informací

Jak používat
Vysoce účinný univerzální čisticí prostředek se svěží vůní vhodný pro čištění všech typů omyvatelných povrchů.Díky obsahu aktivních látek účinné odstraňuje špínu a mastnotu z podlah, obkladů, dlaždic, povrchů z umělých hmot apod. Přípravek je při používání díky použitým surovinám šetrný k pokožce Vašich rukou.Prostředek Ize použít také neředěný nanesením na houbičku, čištěný povrch poté setřete hadříkem a omyjte vodou.Je vhodný pro běžný úklid i k odstraňování usazených mastnot.Je vhodný pro běžný úklid i k odstraňování usazených mastnot.
Hodí se také na:
•  Odstranění nečistot z koberce a čalouněného nábytku
•  Čištění plastového zahradního nábytku
•  Čištění dětských bazénů

Charakteristika
Univerzální čistič Feel Eco je složen výhradně ze snadno biologicky odbouratelných a netoxických surovin, které jsou v maximální míře šetrné k životnímu prostředí.

Upozornění
Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekombinujte různé mycí prostředky.

Dávkování
30 ml univerzálního čističe Feel Eco na 5 l vody.

Složení
5 % nebo více, avšak méně než 15 %: aniontové povrchové aktivní látky, méně než 5 %: mýdlo, neiontové povrchové aktivní látky, parfémy, LAURYLAMINE DIPROPYLENEDIAMINE, BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.

Skladování
Skladujte v suchu a temnu při teplotách od 5 do 25 °C.

Obsah
1 l

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: