Sprej na skvrny 100ml Sonett Zobrazit větší

Sprej na skvrny 100ml Sonett

41436

Nový produkt

Sprej na skvrny 100ml Sonett si spolehlivě poradí i s odolnými skvrnami od krve, ovoce, červeného vína i kávy. Díky přírodnímu složení jsou nečistoty spolehlivě odstraněny a zároveň je ochráněn čištěný materiál.

Více informací

0 Kč s DPH

Více informací

O spolehlivé odstranění skvrn se postará kombinace přírodních tenzidů a rostlinného alkoholu, které proniknou hluboko do vláken textilu a rozpustí zažrané nečistoty. Účinné složení spreje si poradí i s těmi nejodolnějšími skvrnami od trávy, krve, mastnoty, ale i červeného vína a kávy.

Díky přírodnímu složení bez přidaných chemikálií sprej spolehlivě odstraní nečistoty a zároveň je šetrné k čištěnému textilu i k životnímu prostředí.

Použití: Sprej aplikujte přímo na skvrnu a nechte 10 minut působit. Opláchněte čistou vodou či vyperte v pračce.

Upozornění: Před použitím na barevné prádlo nejprve vyzkoušejte jeho stálobarevnost. Skladujte mimo dosah dětí.

Složení: Neiontové tenzidy (5-15 %) , Rostlinný alkohol (5-15 %) , Rostlinný glycerin (1-5 %) , Výtažek z vrbové kůry (1-5 %) , Citráty, Levandulový olej, Éterický olej z listů šalvěje, Balzamické přísady, Voda

Země původu: Německo

Obsah balení: 100ml

Certifikáty:
ECO CONTROL: Německý inspekční a certifikační orgán EcoControl se zaměřuje na kontrolu a zajišťování kvality bio produktů v oblasti přírodní a bio kosmetiky. Působí po celém světě a spolupracuje s velkým množstvím partnerských organizací, aby bylo dosaženo maximální odbornosti.
ECO GARANTIE: Eco Garantie je mezinárodní certifikát pro bio produkty. Má standardy pro přírodní kosmetiku, produkty pro osobní hygienu i ekologické prací a čistící prostředky. Spotřebitel, který si koupí produkt označený logem Eco Garantie si může být jist, že produkt splňuje přísná pravidla pro udělení tohoto certifikátu, která jsou zárukou kvality, bezpečnosti a šetrnosti k přírodě.
VEGAN: Logo se zelenou slunečnicí označuje výrobky zcela bez živočišných produktů a netestované na zvířatech. Uděluje jej britská neziskovaná organizace Vegan Society založená na podporu filosofie a životního stylu veganství. Produkty musí splňovat standardy Vegan Animal-free Standards.

Zásady ekologické drogerie SONETT:
• Výrobky jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.
• Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka.
• Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru
• Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů
• Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.

Parametry

Země původu Německo

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: