Špaldová kaše BIO pro děti 250 g Holle Zobrazit větší

Špaldová kaše BIO pro děti 250 g Holle

46750

Nový produkt

Špaldová kaše BIO pro děti 250 g Holle

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

0 Kč s DPH

Více informací

Špaldová kaše je pokračovací obilná kojenecká výživa vhodná pro kojence a malé děti od 4. měsíce věku dítěte. S přídavkem vitamínu B1.

Složení
špaldová celozrnná moučka v kvalitě bio – demeter , Vitamin B1

Příprava
Mnohostranné použití – jako mléčná kaše , bezmléčná kaše nebo s kaše s mléčnou výživou.

Doporučení
Připravte mléčnou výživu a přidejte vaši oblíbenou Holle celozrnnou kaši.

Výroba
Celozrnná mouka použitá v Holle kaších je v jednoduše stravitelné formě , která vyhovuje právě dětem . Dobrý obsah zrna je jemně otevřen teplem a vlhkem a připraven pro rostoucí tělíčko vašeho dítěte. Tím , že používáme celozrno , můžeme zachovat většinu živin vhodných pro růst vašeho děťátka.

Poznámka
Začněte krmit kaší od ca 4-6 měsíce podle stupně vývoje vašeho dítěte a individuální potřeby .Nedávejte dětem do 4. měsíce věku jako náhradu za mateřské mléko. Doporučujeme začít s jednozrnnou kaší . Rýžová nebo jahelná kaše jsou vhodné začít podávat mezi 4-6 měsícem věku a potom pokračovat s ostatními Holle kašemi. Holle nabízí 4 bezlepkové kaše : Organická Rýžová kaše, Organická jahelná kaše, Organická 3-zrnná kaše a Organická jahelná kaše jablečno - hrušková . Dále nabízíme bezobilné kaše : Organická špaldová kaše a Organická ovesná kaše. Organická krupičná kaše a Organická Baby Musli kaše s obsahem obilí . Následujte návod k přípravě z obalu - vždycky připravujte čerstvé jídlo , nepoužívejte zbytky.

Země původu
Německo

Obsah
250 g

Parametry

Cílová skupina vegan, BIO
Země původu Německo