Slinivka a žlučník tinktura 50 ml Bylinné kapky Zobrazit větší

Slinivka a žlučník tinktura 50 ml Bylinné kapky

41084

Nový produkt

Slinivka a žlučník tinktura 50 ml Bylinné kapky. Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální funkce jater a žlučníku. Vhodné pro potlačení zánětu slinivky a žlučovodů.

Více informací

0 Kč s DPH

Více informací

Smil ovlivňuje vylučování žluči. Působí na záněty slinivky a žlučovodů. Koriandr má protikřečové účinky a reguluje tvorbu žaludečních šťáv. Artyčok zvyšuje tvorbu a vylučování žluči. Podporuje detoxikační činnost jater a slinivky a tvorbu trávicích enzymů.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce jater a žlučníku. Normální činnost urogenitálního systému žen. Normální činnost kardiovaskulárního systému - cholesterol v krvi. Normální trávení - produkce plynů. Imunitní systém – antioxidant. Normální činnost nervové soustavy. Normální stav pokožky. Normální činnost močových cest. Normální trávení - chuť k jídlu. Normální funkce močových cest – ledviny. Normální činnost srdce /krevní lipidy. Normální trávení a funkce jater, pročištění. Kontrola tělesné hmotnosti - krevní lipidy.

Dávkování:
3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Obsah:
velejemný melasový ethanol, léčivé rostliny (byliny) - smil písečný (Helichrysum arenerium), koriandr setý (Coriandrum sativum), artyčok zeleninový (Cynara scolymus)

Skladování:
Skladujte v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.


Obsah: 
50 ml

Parametry

Země původu Česká republika