Sirup Imunita 1000ml Topvet Zobrazit větší

Sirup Imunita 1000ml Topvet

TP60215

Nový produkt

Fungující imunitní systém je nutný k zabezpečení veškerých životních funkcí organizmu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží k podpoře imunitního systému.

Více informací

0 Kč s DPH

Více informací

SIRUP lMUNlTA / SYRUP IMMUNITY

PRO KONĚ - FOR HORSES - DOPING FREE

O níže uvedených surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že slouží k podpoře imunitního systému. Fungující imunitní systém je nutný k zabezpečení veškerých životních funkcí organizmu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží k podpoře imunitního systému. Echinacea (Třapatka nachová) - tato indiánská léčivka má silný imunostimulační účinek. Zvyšuje odolnost těla proti virům i bakteriím. Lichořeřišnice větší - jedná se o účinné rostlinné „antibiotikum“. Rakytník řešetlákový - je bylina s širokým spektrem účinků. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Chrání před oxidativním stresem. Pomáhá chránit srdce a cévy a podporuje zažívání. Betaglukan - je polysacharid získávaný z živé hlívy ústřičné. Betaglukan je schopný podporovat a „vyladit“ obranné reakce organismu. Jedná se rovněž o silný antioxidant. Snižuje celkové vyčerpání a únavu. Aloe vera - obsahuje více než 200 aktivních látek, které společným synergickým působením vykazují blahodárné účinky. Podporuje správnou funkci imunitního systému. Aloe celkově posiluje a čistí organismus od toxických látek.

The following plants are historically known and traceable in the literature for their support to the immune system. A functioning immune system is necessary to ensure all the vital functions of the body. This herbal complex is rich in vitamins, minerals and other valuable substances that are used to support the immune system. Echinacea (purple coneflower) - this Indian medicinal plant has a strong immunostimulatory effect. It improves the body’s resistance against viruses and bacteria. Tropaeolum - an effective herbal “antibiotic”. Sea buckthorn - a herb with a wide spectrum of effects. Supports normal immune function during and after intense physical performance. Protects from oxidative stress. Helps protect the heart and blood vessels and promotes digestion. Beta-glucan - a polysaccharide obtained from the live oyster mushroom. Beta-glucan is able to support and “fine-tune” the immune system. It is also a powerful antioxidant used to reduce general exhaustion and fatigue. Aloe vera - contains more than 200 active substances having beneficial synergistic effects. Aloe supports
proper functioning of the immune system. Generally strengthens and cleans the body from toxic substances.

SLOŽENÍ:Invertní fruktózový sirup, Třapatka nachová vodný extrakt, Lichořeřišnice větší vodný extrakt, Rakytník řešetlákový vodný extrakt,
Vitamín C, Aloe vera juice, Beta 1,3 D Glucan standardizovaný extrakt
COMPOSITION: Inverted fructose syrup, echinacea aqueous extract, tropaeolum aqueous extract, sea buckthorn aqueous extract, vitamin C, aloe vera juice, beta-1,3-D-glucan standardised extract

NÁVOD K POUŽITÍ: Hříbatům podávejte 10 ml přípravku. Pro dospělé koně podávejte 30 ml denně. Přípravek podávejte v jednom cyklu 5-6 dnů a následně na 2 dny vysaďte. Takto postupujte 5-6 týdnů. Tekutá forma se velmi dobře aplikuje v potravě.
INSTRUCTIONS FOR USE: Administer 10 ml of the product daily to foals and 30 ml daily to adult horses in a cycle of 5-6 days and then skip 2 days. Repeat this procedure for 5-6 weeks. The liquid formulacan be easily administered in a diet.

UPOZORNĚNÍ: Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata.
WARNING: Follow the instructions for use. For animal treatment only.

DOBA POUŽITELNOSTI: 30 měsíců od data výroby
SHELF LIFE: 30 months from the date of production

SKLADOVÁNÍ: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.
STORAGE: Store in a dry place at room temperature. Protect from direct sunlight and frost. Keep out of the reach of children and uninformed persons.