Prostředek na mytí dudlíků a lahviček Baby 500 ml Feel Eco Zobrazit větší

Prostředek na mytí dudlíků a lahviček Baby 500 ml Feel Eco

45945

Nový produkt

Prostředek na mytí dudlíků a lahviček Baby 500 ml Feel Eco. Dermatologicky testovaný prostředek na mytí dudlíků, lahviček, dětského nádobí nebo plastových hraček.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

0 Kč s DPH

Více informací

Charakteristika
Dermatologicky testovaný prostředek na mytí dudlíků, lahviček, dětského nádobí nebo plastových hraček. Složení prostředku obsahuje výhradně snadno odbouratelné suroviny s minimálním dopadem na životní prostředí. Vyvážené složení s glycerinem pomáhá pečovat o pokožku Vašich rukou.

- Dermatologicky testováno
- Vhodný na mytí dětských dudlíků, lahviček, jídelního nádobí, příborů, plastových bryndáků a plastových hraček
- Obsahuje glycerin pro ochranu pokožky rukou
- Účinný na mastnotu, zbytky mléka, čaje a šťáv
- Bez parfemace, alergenů a konzervantů
- Všechny povrchové aktivní složky jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné, což ocení majitelé domácích čističek odpadních vod

Složení
Základem složení jsou aktivní látky z přírodních olejů a cukrů, které jsou doplněny zjemňujícími látkami a glycerinem. Složení je speciálně vyvinuto pro mytí dětských lahviček, dudlíků, nesavých hraček a dalších plastových pomůcek. Nepřidáváme žádná barviva, konzervanty ani parfemace.

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: Aniontové povrchově aktivní látky. Aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost.

Méně než 5 %: Amfoterní povrchově aktivní látky (látky na bázi rostlinných olejů (řepkový, kokosový a částečně palmový), které u přípravku zajišťují jemnost k naší pokožce.), neiontové povrchově aktivní látky (látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza)).

Skladování
Skladujte v chladu a suchu

Obsah
500 ml