Mýdlo šípkové se zeleným jílem 90 g Wolfberry Zobrazit větší

Mýdlo šípkové se zeleným jílem 90 g Wolfberry

49982

Nový produkt

Mýdlo šípkové se zeleným jílem 90 g Wolfberry je vyrobené z přírodních olejů s jemně čistícím a vyživujícím efektem. Přísady v mýdle přispívají ke zvýšení regeneračních a preventivních účinků, chrání pokožku a podporují její vitalitu.

Více informací

0 Kč s DPH

Více informací

Jak používat šípkové mýdlo se zeleným jílem
Mýdlo používejte běžným způsobem. Rozetřete je na navlhčenou pokožku a po omytí opláchněte vodou. Při zasažení očí, nosní nebo ústní dutiny vypláchněte proudem čisté vody. Určeno ke každodennímu použití. Mýdlo se zeleným jílem je vhodné pro ošetření pokožky náchylné k podráždění, alergiím, začervenání, dermatitidě i jiným kožním onemocněním.

Charakteristika
Jemně čistící mýdlo se šípkovým olejem je vyrobeno z kvalitních přírodních surovin. Sám šípkový olej za studena lisovaný ze semínek šípku má regenerační účinky a pomáhá hojit rány a jizvy. Je výborný při péči o pokožku namáhanou mrazem nebo silným sluncem a také je velmi dobrou ochranou proti pigmentovým skvrnám. Malinový olej dokáže chránit pokožku před UV zářením. Díky tomu, že je bohatý na vitamín E, zabraňuje stárnutí pokožky a poškozování buněk. Kokosový olej s vysokou biologickou hodnotou, spoustou aktivních látek a vitamínů poskytuje výborné detoxikační účinky. Zanechává pleť hebkou, hydratovanou a chráněnou. Včelí vosk, který je směsí různých mastných kyselin, je bohatý na mnohé cenné látky, vitamín A a proteiny. V mýdle je použitý i jako zahušťovadlo, kde přispívá k pevnosti a tuhosti mýdla. Zelený jíl díky svému mořskému původu obsahuje vysoké množství stopových prvků nacházejících se v mořské vodě. Jíl pokožku čistí, vyživuje, detoxikuje, regeneruje, dodává jí elasticitu a zklidňuje ji. Působí proti stárnutí pleti a navrací jí zdravý vzhled. Růže je v kosmetice ceněna zejména v péči o pleť. Květní plátky růží zlepšují krevní oběh v pleti, podporují její výživu, působí proti stárnutí, posilují kapiláry, stahují póry. Slída (tzv. mica) je barva se třpytkami a leskem. Je to naprosto stabilní látka přírodního původu, neměnná v jakémkoliv prostředí, neprostupuje pokožkou, nedráždí ji a nevyvolává alergickou reakci.

Složení
Kokosový olej, malinový olej, šípkový olej, včelí vosk, zelený jíl, macerované okvětní lístky růží, slída.

Skladování
Skladujte na suchém a temném místě.

Obsah
cca 90 g (mýdlo je ručně vyrobené, proto váha nemusí na 100% odpovídat)