Kostivalový gel - při bolestech kloubů 250 ml Topvet Zobrazit větší

Kostivalový gel - při bolestech kloubů 250 ml Topvet

42179

Nový produkt

Kostivalový gel - při bolestech kloubů 250 ml Topvet

Více informací

0 Kč s DPH

Více informací

Charakteristika
Kostival gel se používá jako masážní prostředek na kůži v oblasti kloubů a svalů. Kostival lékařský patří mezi tradiční, vyzkoušené a hlavně osvědčené byliny používané v přírodní medicíně. Kostival obsahuje velké množství alantoinu, alantoin chrání kůži a podporuje hojení. Dochované písemnosti týkající se využívání kořene k hojení pohmožděnin a zlomenin pocházejí již z období starého Řecka.

Použití: aplikujte na určené místo několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Pro zvýšení účinku je vhodné nanést na určenou oblast větší množství přípravku, ovázat a nechat působit dlouhodobě (např. přes noc). Po aplikaci nevycházejte na přímé slunce, mohlo by dojít ke spálení kůže.

Doporučené dávkování
Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Nepoužívat pro děti do 3 let. Originální receptura.

Složení
Aqua, Symphytum Officinale Root Extract, Glycerin, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, CI 14720, CI 15985, CI 19140, CI 28440, D-Limonene

Skladování
Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Obsah
250 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: