Hyperstop tinktura 50 ml Bylinné kapky Zobrazit větší

Hyperstop tinktura 50 ml Bylinné kapky

41085

Nový produkt

Hyperstop tinktura 50 ml Bylinné kapky. Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro snížení hodnot krevního tlaku.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

0 Kč s DPH

Více informací

Hlavní bylinou v této směsi je jmelí bílé, které působí velmi účinně na snižování vysokého krevního tlaku (hypertenze) na běžné hodnoty (120/80 - 140/90). Po 6 týdenní kůře (3 balení přípravku) dochází v 70 % případů k normalizaci krevního tlaku a to bez recidivy. Doporučujeme pouze po skončení kůry nějaký čas užívat tinkturu (nebo čaj) z hlohu (střídání list+květ s plodem). Hloh obecný působí velmi příznivě na kardiovaskulární systém a je vhodnou bylinou na všechny srdeční problémy spojené s vyšším věkem. Rozšiřuje věnčité tepny, působí antiskleroticky a preventivně proti angině pectoris, harmonizuje srdeční arytmii. Snižuje krevní tlak, ale až při dlouhodobějším užívání.

Jírovec maďal působí prakticky na celý cévní systém, proti arterioskleróze, zlepšuje periferní prokrvení a prokrvení koronárních cév.

Květ trnky obecné slouží ke zepšení metabolismu, pomáhá tělu s odstraněním přebytečného sodíku, čímž působí na ledviny a snižuje spodní hodnoty krevního tlaku. Snižuje také propustnost stěn krevních vlásečnic a pomáhá při jejich zánětech.

Ostropestřec mariánský se k léčbě jaterní insuficience (nedostatečnosti) používá více než 2 000 let. V 70. letech minulého století byly ze semen ostropestřce izolovány tři látky, které mají ochranný účinek na jaterní parenchym a které jsou známy pod souhrnným názvem sylimarin. Sylimarin se váže na jaterní buňky a tím zabraňuje průniku toxických látek do jaterní buňky. Zvyšuje tvorbu žluči. Také je silným antioxidantem a v neposlední řadě se podílí na normalizaci hladiny jaterních enzymů a harmonizaci imunitního systému.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Antioxidant. Hladina lipidů v krvi - metabolismus lipidů. Imunitní systém. Přirozená obranyschopnost-odolnost. Normální činnost cévní soustavy. Normální činnost kardiovaskulární soustavy. Oběh - žíly – vlásečnice. Těžké nohy. Normální činnost kloubů (pohyblivost). (Pre) menstruační & menopauzální pohodlí. Normální stav pokožky. Normální funkce žaludku. Normální funkce nervové a oběhové soustavy. Relaxační účinek - napomáhá usínání. Normální činnost ledvin a močového měchýře. Normální funkce střevního traktu. Normální trávení a funkce jater, pročištění. Normální hladina cukru v krvi. Normální činnost srdce.

Dávkování:
ženy 3x denně 3 kapky, každý další den jednu kapku přidávejte až do množství 3x15 kapek, dál už množství nezvyšujte. Muži stejným postupem počínaje 3x5 na konečných 3x20 kapek. Účinek se projeví zhruba po 3-6 týdnech. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Obsah:
velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - jmelí bílé (Viscum alba), hloh obecný (Crataegus laevigata), jírovec maďal (Aesculus hippocastanum), trnka obecná (Prunus spinosa) a ostropestřec mariánský (Silybum marianum)

Skladování:
Skladujte v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.


Obsah: 
50 ml

Parametry

Země původu Česká republika