Dětské extra jemné krémové tělové mléko 200 ml Bione Cosmetics Zobrazit větší

Dětské extra jemné krémové tělové mléko 200 ml Bione Cosmetics

44128

Nový produkt

Dětské extra jemné krémové tělové mléko 200 ml Bione Cosmetics. Dětské TĚLOVÉ MLÉKO je velmi lehké, rychle se vstřebávající, určeno pro jemnou dětskou pokožku.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

0 Kč s DPH

Více informací

Charakteristika dětského tělového mléka
Dětské TĚLOVÉ MLÉKO je velmi lehké, rychle se vstřebávající, určeno pro jemnou dětskou pokožku. Mléko je vyrobeno jako extra lehký emulgel, s využitím unikátního emulzního a stabilizačního BIO systému mléčné bílkoviny, rostlinného polysacharidu a sojového lecitinu. Díky tomu je mléko velmi jemné.

Jak používat dětské tělové mléko
Po použití bude pokožka děťátka vláčná, hydratovaná a ochráněná. Použitá konzervační látka se po nanesení na pokožku po chvíli odpaří.

Složení dětského tělového mléka
Obsahuje pouze vybrané nedráždivé složky, zcela bez neionogenních emulgátorů, s hypoalergenní parfemací, s rostlinnými oleji v moderním ale osvědčeném provedení. Tělové mléko pokožku zvláční a doplní chybějící tuky. Allantoin podporuje obnovu buněk pokožky, glycerin a panthenol hydratují, vitamín E chrání před volnými radikály. Dále obsahuje vzácné bambucké máslo, olivový a mandlový olej a unikátní oleoamin, k podpoře a hydratace a regenerace pokožky. 

Skladování
Ukládejte na chladném místě, chraňte před dětmi.

Země původu
Česká republika

Obsah
200 ml

Parametry

Země původu Česká republika

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: