Bylinný balzám s kaštanem koňským MED 300 ml Bione Cosmetics Zobrazit větší

Bylinný balzám s kaštanem koňským MED 300 ml Bione Cosmetics

44109

Nový produkt

Bylinný balzám s kaštanem koňským MED 300 ml Bione Cosmetics. Balzám s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky, pro celou rodinu.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

0 Kč s DPH

Více informací

Charakteristika bylinný balzám s kaštanem koňským
Lehký balzám na unavené tělo – emulgel s ,,koňskou silou‘‘ kaštanu koňského. Balzám s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky, pro celou rodinu. Extrakt kaštanu, kostival, mentol, kafr, eukalyptus a další složky působí relaxačně a blahodárně na pohybový aparát těla. Balzám využívá moderní akrylátový emulzní systém a je tedy velmi jemný a nedráždivý. Rychle se vstřebává, zanechává příjemný nemastný pocit.

Jak používat bylinný balzám s kaštanem koňským
S oblibou se používá na bolavé klouby, na unavené a těžké nohy, při svalovém zatuhnutí, pro relaxaci natažených šlach a při různých zhmožděninách. Balzám dále obsahuje pravý včelí med a propolis, který je oblíbeným prostředkem na různé kožní problémy. Pokud přednostně využíváte dermatologického účinku balzámu, tak balzám naneste na pokožku a rozetřete. Pro přednostní využití na pohybový aparát – postižené místo asi 5-10 min. balzámem intenzivně masírujte, ev. Překryjte kouskem strečové folie a balzám ponechejte v klidu účinkovat celou noc.

Složení bylinného balzámu
Je obohacen o oblíbené složky jako jsou MSM, kostivalový extrakt, boswellia a kyselina hyaluronová. Vedle nenasycených mastných kyselin, fytosterolů, fosfolipidů dodává i řadu antioxidantů, biominerálů, vitamínů, karotenoidů a chlorofylů. Dále obsahuje hydratační glycerin, rostlinné bambucké máslo, panthenol, allantoin a vitamín E.

Země původu
Česká republika

Obsah
300 ml

Parametry

Země původu Česká republika