Bylinné mazání se silou kaštanu koňského Kostival sprej 260 ml Bione Cosmetics Zobrazit větší

Bylinné mazání se silou kaštanu koňského Kostival sprej 260 ml Bione Cosmetics

44118

Nový produkt

Bylinné mazání se silou kaštanu koňského Kostival sprej 260 ml Bione Cosmetics. Mazání s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky, pro celou rodinu.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

0 Kč s DPH

Více informací

Charakteristika bylinného mazání Kostival
Mazání na unavené tělo s ,,koňskou silou‘‘ kaštanu koňského a kostivalu lékařského. Mazání s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky, pro celou rodinu. Rychle se vstřebává, zanechává příjemný nemastný pocit.

Složení bylinného mazání Kostival
Extrakt kaštanu, kostival, mentol, kafr, eukalyptus a další složky působí relaxačně a blahodárně na pohybový aparát těla.

Mazání obsahuje extrakt z celé zelené rostliny Cannabis. Tím dodává přípravku unikátnost a spotřebiteli maximum cenných látek z této výjimečné rostliny. Dodává řadu antioxidantů, biominerálů, vitamínů, karotenoidů a chlorofylů. Extrakt Cannabis se s oblibou používá v lidovém léčitelství pro své údajné protizánětlivé, antibakteriální, protialergické a regenerační vlastnosti na pokožku. Údajně pozitivně působí na různé dermatitidy, u atopického ekzému, lupénky, akné a oparů. Vykazuje uklidňující a zvláčňující účinky, chrání pokožku před vysoušením a praskáním.

Přípravek dále obsahuje hydratační glycerin, panthenol, allantoin a řadu dalších blahodárných a osvědčených substancí jako např.: mentol, kafr, eukalyptový olej, rozmarýnovou silici, extrakt z Boswellie, kostivalový extrakt a oblíbený MSM.

Jak používat bylinné mazání Kostival
S oblibou se používá na bolavé klouby, na unavené a těžké nohy, při svalovém zatuhnutí, pro relaxaci natažených šlach a při různých zhmožděninách.Vykazuje uklidňující a zvláčňující účinky, chrání pokožku před vysoušením a praskáním. Postižené místo asi 5-10 min. mazáním inzenzivně masírujte, ev. překryjte kouskem strečové folie a mazání ponechejte v klidu účinkovat celou noc.

Země původu
Česká republika

Obsah
260 ml

Parametry

Země původu Česká republika

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: