B-Skin 60kapslí Organic India Zobrazit větší

B-Skin 60kapslí Organic India

46003

Nový produkt

B-Skin 60kapslí Organic India je směsí čtyř indických bylin, které napomáhají v omlazení a pročištění pokožky. Přidávají jí potřebné zdraví, svěžest a pružnost. Má znatelný vliv na čištění krve a udržení hormonální rovnováhy.

Více informací

0 Kč s DPH

Více informací

Jak konzumovat-dávkování
Užívejte jednu až dvě kapsle každý den společně s jídlem po dobu minimálně tří měsíců.

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Vhodné i pro vegany.

Charakteristika
B-Skin je přírodním zdrojem antioxidantů, které pozitivně ovlivňují obranyschopnost. Příznivě působí i na metabolismus tuků a cukrů v lidském těle, činnost jater, močových a pohlavních cest. Rubia cordifolia (Mořena srdčitá) je bylina rostoucí v Indii, která dorůstá do výšky až dvou metrů a její kořeny dosahují téměř metrové délky. Právě kořeny této byliny jsou považovány za vzácný a tělu prospěšný antioxidant. Ocimum sanctum zvané též „posvátná bazalka“ je aromatická bylina, vyskytující se v oblastech indického poloostrova. Zvyšuje obranyschopnost lidského těla a často bývá označována jako „elixír života“. Příznivě působí na metabolismus tuků a krevního cukru v těle. Curcuma longa se volně vyskytuje po celé jihozápadní Indii. Sbírá se pro svůj oddenek, který podporuje funkci zažívacího a trávicího ústrojí.

Složení
Bazalka posvátná (Ocimum sanctum), Chebule srdčitá (Tinospora cordifolia), Křídlok santilový (Pterocarpus santalinus), Kurkuma dlouhá (Curcuma longa), Mořena srdčitá (Rubia cordifolia)

Země původu
Indie

Obsah
24 g (60 kapslí á 350 mg)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: