Řepelky a celerky 50g Mlsejtezdravě Zobrazit větší

Řepelky a celerky 50g Mlsejtezdravě

41203

Nový produkt

Řepelky a celerky 50 g Mlsejtezdravě jsou zeleninové lupínky z červené řepy a celeru, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin v rodinné firmě. Vynikající a vhodnější alternativa různých chipsů, krekrů a křupek, kterou oceníte nejen u vína nebo piva.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

39 Kč s DPH

780 Kč/kg

Více informací

Řepelky a celerky se vyrábějí z červené řepy a celeru. O celeru se ve svých básních zmiňoval už Homér, protože celer se v té době používal nejen jako koření, ale především jako léčivo a přírodní afrodiziakum. Pro jeho specifickou chuť i vůni patří k nejzajímavějším druhům zeleniny. O řepě pocházejí první zmínky z Babylónie a jsou staré víc jak 3000 let. Byla rozšířena i ve starém Říme, kde byla tehdy využívaná nejen jako jídlo, ale hlavně jako lék. Díky tomu, že celer i řepa obsahují celou řadu vitamínů a minerálů, celer navíc i bílkoviny, silice, puriny, glycidy, apiin, cholin a řepa betain, tak tento produkt ocení i vegetariáni a vegani.

Při výrobě řepelek a celerek se kromě 100 % řepkového oleje používá jen mořská sůl, takže do nich nejsou přidávána žádná barviva ani přidané látky. To je jeden z hlavních důvodů, proč je vůně lupínků tak přirozená a chuť lahodná a vyvážená. Vždy se dodržuje přesný výrobní postup, který začíná výběrem těch nejlepších možných surovin, pokračuje se precizním zpracováním a končí balením a expedicí na váš stůl.

Spotřebujte do 6 měsíců.

Složení: celer, červená řepa, 100% řepkový olej, mořská sůl (max. 3 %)

Země původu: Česká republika
Obsah balení: 50g

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: