Platanky 50g Mlsejtezdravě Zobrazit větší

Platanky 50g Mlsejtezdravě

41205

Nový produkt

Platanky 50g Mlsejtezdravě jsou lupínky z málo známých zeleninových banánů platainů, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin v rodinné firmě. Vynikající a vhodnější alternativa různých chipsů, krekrů a křupek, kterou oceníte nejen u vína nebo piva.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

54 Kč s DPH

1 080 Kč/kg

Více informací

Platanky se vyrábějí z platainů, což jsou zeleninové banány, které se ve světě hojně konzumují a v jihovýchodní Asii, rovníkové Africe, jižní Americe a Karibiku patří dokonce k základním potravinám. Platainy jsou mohutnější a delší než klasické žluté banány a mají sytě zelenou barvu. Zeleninové banány nejsou vhodné k přímé konzumaci, protože jsou těžce stravitelné a jejich chuť je navíc, díky vysokému obsahu škrobu nepříjemně natrpklá. To je jeden z důvodů, proč je nutná jejich tepelná úprava, po které se obsažený škrob přemění na cukr a tím získá banán příjemnou a neodolatelnou chuť.

Platanky jsou vyráběny z ručně sbíraných plodů banánovníků na území Ekvádoru. Po daleké cestě si banány odpočinou ve skladech, kde přirozeně dozrají a teprve poté jsou ručně, velmi šetrně zpracovány na lahodné lupínky. Při výrobě lupínků se kromě 100 % řepkového oleje používá jen mořská sůl, takže do nich nejsou přidávána žádná barviva ani přidané látky. To je jeden z hlavních důvodů, proč je vůně lupínků tak přirozená a chuť lahodná a vyvážená. Vždy se dodržuje přesný výrobní postup, který začíná výběrem těch nejlepších možných surovin, pokračuje se precizním zpracováním a končí balením a expedicí na váš stůl.

Spotřebujte do 6 měsíců.

Složení: zeleninové banány Plantain, 100% řepkový olej, mořská sůl (max. 3 %)

Země původu: Česká republika
Obsah balení: 50g

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: