Lupínky z mrkve a pastináku 50g Mlsejtezdravě Zobrazit větší

Lupínky z mrkve a pastináku 50g Mlsejtezdravě

41204

Nový produkt

Lupínky z mrkve a pastináku 50g Mlsejtezdravě jsou zeleninové lupínky, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin v rodinné firmě. Vynikající a vhodnější alternativa různých chipsů, krekrů a křupek, kterou oceníte nejen u vína nebo piva.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

41 Kč s DPH

820 Kč/kg

Více informací

Mrkev pochází z oblasti Afghánistánu, Íránu a Pákistánu, odkud se patrně v 10. století rozšířila od Indie po východní Středomoří. Ve 12. století se pak dostala až do západní Evropy a do Číny. Celkem zajímavé je to, že až v 17. století získala šlechtěním z dřívější černé odrůdy svoji oranžovou barvu. Pastinák pochází z oblasti Středomoří, kde od pradávna tvořil společně s mrkví součást jídelníčku, a Římané věřili, že je dokonalým afrodiziakem. Pastinák i mrkev obsahují celou řadu vitamínů a minerálů, takže lupínky z nich ocení i vegetariáni a vegani.

Při výrobě lupínků z mrkve a pastináku se kromě 100% řepkového oleje používá jen mořská sůl, takže do nich nejsou přidávána žádná barviva ani přidané látky. To je jeden z hlavních důvodů, proč je vůně lupínků tak přirozená a chuť lahodná a vyvážená. Vždy se dodržuje přesný výrobní postup, který začíná výběrem těch nejlepších možných surovin, pokračuje se precizním zpracováním a končí balením a expedicí na váš stůl.

Spotřebujte do 6 měsíců.

Složení: mrkev, pastinák, 100% řepkový olej, mořská sůl (max. 3%)

Země původu: Česká republika
Obsah balení: 50g

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: