Konopná ústní voda 150ml Carun Zobrazit větší

Konopná ústní voda 150ml Carun

47008

Nový produkt

Konopná ústní voda 150ml Carun je obohacena o rostliny konopí, řepíku, přesličky, šalvěje, hřebíčku, skořice, máty a stévie, které pozitivně působí díky účinným rostlinným látkám na dutinu ústní.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

338 Kč s DPH

2 253 Kč/l

Více informací

Ústní voda Carun je výsledkem několikaleté studie a byla vyvinuta v našich moderních laboratořích tak, aby vyhovovala širokému spektru zákazníků s problémy dutiny ústní.

Obsažené látky působí desinfekčně, antibakteriálně, protizánětlivě, analgeticky, protivirově a mají stahující a uklidňující účinky. V ústní vodě je obsažen extrakt z celých rostlin Cannabis Sativa, řepík, přeslička, šalvěj, hřebíček, skořice, máta a stévie.

Tato kombinace přírodních látek dokáže účinně pomáhat pří léčbě nepříjemných onemocnění dutiny ústní, jako jsou akutní bolesti zubů, záněty, krvácení dásní, afty nebo parodontóza. Tyto účinky na stav sliznic dutiny ústní byly farmaceuty ověřeny a pozitivně potvrzeny.

Ústní voda obsahuje extrakt z celých rostlin Cannabis Sativa, který je bohatý na látky zvané cannabinoidy, které se nachází pouze v rostlině konopí. V ústní vodě je dále obsažený řepík lékařský, přeslička rolní, hřebíček a stévie. Další pozitivní vlastnosti ústní vody doplňují staletím ověřené bylinky jako je šalvěj, skořice nebo máta.

Použití: ústní vodu Carun doporučujeme ředit v poměru 2,5 ml na 10 – 15 ml vody a dutinu ústní důkladně proplachovat po dobu 1-3 minuty. Dětem postačí poloviční dávkování.
V případě akutní bolesti či problému doporučujeme neředěnou ústní vodu nanést přímo na postiženou oblast a nechat působit. Po dobu 30 minut po aplikaci doporučujeme nejíst. Používejte dle potřeby. Ústní vodu nepolykejte.

Neobsahuje Fluor.
Netestováno na zvířatech.

Komu nepomohou léky, tomu pomůže příroda.

Produkty Carun jsou prověřeny odborníky i uživateli a ohodnocovány jako číslo jedna na trhu

Země původu: Česká republika
Obsah balení: 150ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: