Konopná koupel - SPA edice 250ml Carun Zobrazit větší

Konopná koupel - SPA edice 250ml Carun

47012

Nový produkt

je obohacena o pohanku a obsahuje extrakty z celých rostlin konopí, které jsou známé svými pozitivními účinky nejen na pokožku, ale také na bolesti pohybového ústrojí.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

240 Kč s DPH

960 Kč/l

Více informací

Konopná koupel byla vyvinuta společností Carun pro 1. Konopné lázně ve Střední Evropě, které se nachází na Šumavě, ve městě Volary. Pro velký úspěch se koupel začala prodávat i pro domácí použití. Je vhodná i pro hydromasážní, perličkové a lázeňské vany, neobsahuje olej a mohou ji používat i děti, těhotné a kojící ženy.

Konopná koupel je obohacena o pohanku a obsahuje extrakty z celých rostlin konopí, které jsou známé svými pozitivními účinky nejen na pokožku, ale také na bolesti pohybového ústrojí. V Konopných lázních ve Volarech se právě tato koupel užívá při ekzémech, lupence, kožních alergiích, při regeneraci a zklidnění pokožky a úlevě od svědění, při bolestech kloubů, svalů, šlach, ale také při fyzické a psychické vyčerpanosti nebo při stresu.

Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje dodržovat dávkování, takže balení odpovídá dvěma konopným lázeňským procedurám. Při kožních a bolestivých onemocněních je vhodné aplikovat i další produkty Carun, například vmasírovat tělový a pleťový konopný olej, nebo použít první zdravotnický prostředek z konopí - univerzální konopnou mast.

Použití: Před použitím protřepejte a poté 125 ml přidejte při napouštění teplé lázně o objemu 80 – 100 l, která má mít teplotu přibližně od 37 do 40°C. V koupeli relaxujte 15–20 minut, děti 5–10 minut. Po koupeli osušte kůži lehkým přikládáním ručníku nebo setrvejte v teplém zábalu 10 – 15 minut.

Země původu
Česká republika

Obsah
250 ml