Jablečný ocet čirý 750ml Beutelsbacher Zobrazit větší

Jablečný ocet čirý 750ml Beutelsbacher

48014

Nový produkt

Jablečný ocet čirý 750 ml Beutelsbacher s plnou ovocnou chutí se výborně hodí k ochucování a konzervování pokrmů, do koupelí, ke kosmetickým účelům a jako základ nápojů.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

0 Kč s DPH

Více informací

Jablečný ocet demeter BIO 750 ml Beutelsbacher se vyrábí z čerstvě vylisovaného a následně zkvašeného moštu z demeter jablek a není v něm používán žádný koncentrát. Pro jeho výrobu byla použita na slunci uzrálá jablka z vyhlášených sadařských oblastí v jižním Německu. Ocet není pasterovaný, ale je přefiltrovaný a tudíž čirý. Vyniká příjemnou chutí a vůní po jablcích a hodí se nejen k ochucování a konzervování pokrmů, ale také do koupelí, ke kosmetickým účelům a jako základ nápojů.

Označení demeter získává biodynamické zemědělství, které dodržuje veškeré požadavky ekologického zemědělství. Výrobky nesoucí demeter certifikát jsou zároveň bio certifikované. Biodynamické zemědělství je v některých ohledech přísnější než ekologické zemědělství a zemědělci musí dodržovat řadu postupů navíc. Prioritou je přirozené zvyšování úrodnosti půdy například pomocí přírodních přípravků a rotace plodin. Farma je vnímána jako celek, kde každá činnost ovlivňuje další činnosti a biodynamický zemědělec vnímá přírodu a hospodaří v naprostém souladu s prostředím. Biodynamicky vypěstované výrobky nesou chráněné označení demeter a jsou certifikovány a kontrolovány stejně jako BIO výrobky.

Nápoj z jablečného octa: Dvě lžičky octa a lžičku medu zalijte v hrnku teplou vodou a popíjejte ráno nalačno a kdykoli během dne jako osvěžující nápoj.

Nutriční hodnoty ve 100g: Energie: 75 kJ / 18 kcal; Tuky: 0.1 g – z toho nasycené mastné kyseliny 002 g; Sacharidy: 0.4 g – z toho cukry 0.01 g; Bílkoviny: 0.1 g; Sůl: 0.005 g; Vláknina: 0.1 g

BIO výrobek pod kontrolou: DE-ÖKO-007

Složení: 100% jablečná šťáva z přímého lisování, zkvašená

Země původu: Německo
Obsah balení:750ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: