Ganocoffee 100g Mlsejtezdravě Zobrazit větší

Ganocoffee 100g Mlsejtezdravě

41209

Nový produkt

Ganocoffee 100g Mlsejtezdravě je instantní káva obohacená o houbu Reishi, která se řadí k nejstarším a nejpoužívanějším přírodním léčivům tradiční čínské medicíny a má mimo jiné i příznivý vliv na přirozenou obranyschopnost a imunitní systém.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

307 Kč s DPH

3 070 Kč/kg

Více informací

Černá instantní káva v praktickém a cenově výhodném rodinném balení je obohacena o 4% Ganodermy, což je velmi uznávaná houba, která je u nás známá jako Reishi nebo Leskokorka lesklá. Tomuto pokladu tradiční čínské medicíny, který je využívaný již od 3. století před naším letopočtem, říkají čínští mistři Reishi, což v překladu znamená "Nádherný květ". Stejní učenci tvrdí, že Lesklokorka "vzkřísí i mrtvého a postaví na nohy každého".

Reishi byla v Číně od pradávna uctívána jako houba nesmrtelnosti a uctívána i jako symbol životního blaha a úspěchu. Podle schválených zdravotních tvrzení platných podle nařízení EU má Lesklokorka lesklá prokazatelně příznivý vliv na přirozenou obranyschopnost a imunitní systém, normální funkci oběhové soustavy a normální hladinu cholesterolu v krvi.

Příprava: 2-3 lžičky kávy zalijte 250ml maximálně 90°C teplé vody, zamíchejte a dochuťte. Při teplotách vyšších než 90°C ztrácí Ganoderma účinné látky.

Složení: 96% instantní káva; 4% Lesklokorka lesklá

Nutriční hodnoty na 100g: Energie: 485kJ / 118kcal; Tuky: 0.2g – z toho nasycené mastné kyseliny 0.1g; Sacharidy: 9g – z toho cukry 9g; Bílkoviny: 7.8g; Vláknina: 34.1g; Sůl: 0.1g

Země původu: Česká republika
Obsah balení: 100g

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: