Dýňové lupínky Hokaidó 40g Mlsejtezdravě Zobrazit větší

Dýňové lupínky Hokaidó 40g Mlsejtezdravě

41206

Nový produkt

Dýňové lupínky Hokaidó 40 g Mlsejtezdravě ze známé dýně Hokaidó, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin v rodinné firmě. Vynikající a vhodnější alternativa různých chipsů, krekrů a křupek, kterou oceníte nejen u vína nebo piva.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

68 Kč s DPH

1 700 Kč/kg

Více informací

Dýňové lupínky se vyrábějí z odrůdy Hokaidó, které se říká někdy kaštanová dýně. Plody této plazivé rostliny s japonským názvem zdomácněly i u nás a využívá se jich hlavně k přípravě polévek, pyré a příkrmů pro děti. Naše lupínky jsou zářným příkladem toho, že tato vynikající dýně s nasládlou a jakoby oříškovou chutí se ideálně hodí i na výrobu jedinečných slaných snacků.

Při výrobě lupínků z dýně Hokaidó se kromě 100 % řepkového oleje používá jen mořská sůl, takže do nich nejsou přidávána žádná barviva ani přidané látky. To je jeden z hlavních důvodů, proč je vůně lupínků tak přirozená a chuť lahodná a vyvážená. Vždy se dodržuje přesný výrobní postup, který začíná výběrem těch nejlepších možných surovin, pokračuje se precizním zpracováním a končí balením a expedicí na váš stůl.

Spotřebujte do 6 měsíců.

Složení: dýně Hokaidó, 100% řepkový olej, mořská sůl (max. 3%)

Země původu: Česká republika
Obsah balení: 40g

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: