Dulse vločky BIO 100g Lifefood Zobrazit větší

Dulse vločky BIO 100g Lifefood

43044

Nový produkt

Dulse vločky BIO 100g Lifefood.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

228 Kč s DPH

2 280 Kč/kg

Více informací

Vločky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších řas dulse pěstovaných v severním Atlantiku v kvalitě BIO, přičemž jsou v této podobě cenově výhodnější. Lze je použít jako náhrada soli s nízkým obsahem sodíku, do salátů, polévek, omáček, na sendviče a do dalších pokrmů.

Mořské řasy BIO se vyznačují vysokým obsahem rostlinného proteinu, vlákniny a zejména řady hodnotných minerálů a vitamínů. Obsahují vitamín B12.

Certifikace BIO zajišťuje přísné podmínky při sklizni s důrazem na dlouhodobé zachování mořského dna a trvale udržitelný růst mořských rostlin a dále nejvyšší kvalitu a dohled při jejich zpracování a balení. Tyto řasy jsou pravidelně testovány na obsah pesticidů, herbicidů, těžkých kovů, minerálních topných a palivových olejů a dalších nežádoucích kontaminantů.

Řasy jsou sušeny při nízkých teplotách, nejsou pražené ani nijak upravované, aby nedošlo k likvidaci hodnotných látek; jedná se tak o 100% živou stravu.

Složení: 100% dulse vločky

Informace pro alergiky: může ojediněle obsahovat kusy mušlí a oblázků

Skladování: uchovejte v suchu, temnu a chladnu
Výživové údaje ve 100g:
Energetická hodnota:
1144kJ / 272kcal; Tuky: 1,7g; - z toho nasycené: 1,7g; Sacharidy: 44g; - z toho cukry: 4g; Vláknina: 33g; Bílkoviny: 21g; Sůl: 0,31g; Jód: 24mg; Železo: 43mg; Vápník: 214mg

BIO výrobek pod kontrolou: CZ-BIO-002

Země původu: USA
Obsah balení: 100g

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: