Celerky 40g Mlsejtezdravě Zobrazit větší

Celerky 40g Mlsejtezdravě

41202

Nový produkt

Celerky 40 g Mlsejtezdravějsou zeleninové lupínky z červené řepy, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin v rodinné firmě. Vynikající a vhodnější alternativa různých chipsů, krekrů a křupek, kterou oceníte nejen u vína nebo piva.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici.

O dostupnosti zboží Vás budeme rádi informovat.

47 Kč s DPH

1 175 Kč/kg

Více informací

Celerky se vyrábějí z celeru, o kterém se ve svých básních zmiňoval už Homér, protože celer se v té době používal nejen jako koření, ale především jako léčivo a přírodní afrodiziakum. Pro jeho specifickou chuť i vůni patří k nejzajímavějším druhům zeleniny. Díky tomu, že obsahuje bílkoviny, silice, puriny, glycidy, apiin, cholin a celou řadu vitamínů a minerálů, tak celerky ocení i vegetariáni a vegani.

Při výrobě řepelek se kromě 100 % řepkového oleje používá jen mořská sůl, takže do nich nejsou přidávána žádná barviva ani přidané látky. To je jeden z hlavních důvodů, proč je vůně lupínků tak přirozená a chuť lahodná a vyvážená. Vždy se dodržuje přesný výrobní postup, který začíná výběrem těch nejlepších možných surovin, pokračuje se precizním zpracováním a končí balením a expedicí na váš stůl.

Spotřebujte do 6 měsíců.

Složení: celer, 100% řepkový olej, mořská sůl (max. 3 %)

Země původu: Česká republika
Obsah balení: 40g

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: